whatsappGrowX Yönetim Doktoru

Rewell Tercüme, ulusal ve uluslararası düzeyde faaliyet gösteren GrowX Yönetim Doktoru'nun İstanbul Avrupa resmi temsilcisi ve GrowX ekosisteminin üyesidir. 

GrowX ekosisteminin amacı, müşterilerine daha geniş ve daha bütünleşik hizmetler sunabilmek ve kendi alanlarında başarılı olan farklı markaların bir araya gelmesiyle müşterilerine artı değerler yaratmaktır. 

GrowX Yönetim Doktoru, şirketlerin ve iş profesyonellerinin sürdürülebilir büyümelerine artı değerler katma misyonu ile İzmir'de temelleri atılan GrowX Yönetim Danışmanlığı Ltd. Şti.'nin markasıdır. 

Yönetim danışmanlığı, yönetici mentorluğu ve kurum içi eğitim hizmetleri vermektedir. Şirketlerin sürdürülebilir raporlaması, kurumsallaşma, aile anayasası, yeniden yapılanma, kurumsal ve bireyse gelişim ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır. 

Hizmet verdiği müşterilerinin yüzde 50'si global ölçekli şirketler, yüzde 30'u sektörünün öncüsü yerel şirketler, yüzde 20'si de aile şirketleridir. Ambalaj, alüminyum, deniz taşımacılığı, hizmet, lojistik, metal, mobilya, soğuk hava depoculuğu, sebze ve tohumculuk, toprak sanayi, tarım, zirai ilaç gibi 23 sektöre hizmet vermektedir. 

Sloganındaki gibi #birliktehepileriye

Detaylar için www.growx.com.tr

GrowX sosyal medya kanalları

YouTube

Linkedin

Instagram